Радіо Воля кожному юзеру!

теґи: ЗМІ, УВО, Україна, анонси, бренди, громадянське суспільство, культура, масс-медиа, музыка, национальные интересы, національний товаровиробник, патриотизм, патріоти, песни, проекти, украинизация, українство, українські пісні, українці, якість
Виконавець: УВО, радіо Воля
Видавець: радіо Воля
Рік: 2011
Треклист: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Drd5gtq6n8w

В Укрнеті з’явився прообраз сучасного суспільного радіо

Не так давно відбулася надзвичайна подія – в мережі Інтернет розпочато мовлення РАДIO ВОЛЯ . Українська музична інтернет-радіостанція транслює справжню українську музику.

Радіо Воля це один з проектів Українського Віртуального Опору – УВО. Керує радіо координаційна рада Всеукраїнської громадянської організації УВО.

В ефір входять пісні виключно українських виконавців. Станція веде цілодобове мовлення з 10-го листопада 2011-го року та працює лише в Інтернеті за наступними адресами: http://volya.cv.ua та http://radio.volya.cv.ua/index.php .Деякі експерти вже встигли порівняти радіо Воля з суспільним мовленням. Це саме те, про що так довго нам розказувала балачки влада (від помаранчевих вождів до блакитних гауляйтерів). Суспільного телебачення українці поки так і не побачили, але зараз з’явився шанс на хоча б суспільне радіомовлення.

У планах творчого колективу радіо Воля інформаційні, розважальні та пізнавальні програми для слухачів всіх вікових та соціальних груп та в різноманітних форматах з врахуванням інтересів Інтернет-користувачів. Але програмування включає не тільки продукти масової популярності, а й програми, спрямовані на вузькі аудиторії, в т.ч. і з некомерційною метою.

Радіо Воля віддає перевагу продуктам власного виробництва, які сприятимуть формуванню, культивуванню та пропагуванню української національної ідеї, захисту і утвердженню української мови, відродженню історичної пам'яті та духовності українського народу.

Інтернет-радіо унеможливлює на своїх частотах пропаганду насильства та антисоціальної поведінки. Мають «волівці» й свої «темники». Але це не цензура, як у провласних ЗМІ, а принципові вимоги – заборона міжнаціональної ворожнечі та відображення в етері радіо максимально повного спектру думок з приводу будь-якої теми, що стосується життя суспільства.Побудоване мовлення з урахуванням інтересів в першу чергу дітей середньої та старшої ланки, молоді та осіб середнього віку. В етері велика частка інформаційно – публіцистичних, музичних програм та передач культурно-мистецького спрямування.

Поки що більшість програм виготовляється в запису шляхом детального редагування, з метою випуску програм високої якості. Але вже у найближчому майбутньому радіо Воля планує поступовий перехід на мовлення в прямому ефірі.

188.17 КБ

П’ять копійок: Дуже зручне мовлення – в окремій закладці вмикаєш радіо ВОЛЯ і працюєш, насолоджуючись українською сучасною чи народною музикою. Особисто мені такий формат до вподоби – раджу усім патріотам. До того ж, враховуючі намагання блакитно-брудної влади максимально прибрати з українського теле та радіо ефіру все українське, інтернет-радіо Воля стане до нагоди багатьом шанувальникам українського за духом мистецтва. Послухайте й переконаєтесь, що девіз цього радіо «...і слово, і пісня, і слава, і воля нехай в Україні жиє...» відповідає заявленому концепту.